СРОЧНО НУЖНО НА ЗАВТРА Знайти абсолютне видовження стального тросу довжиною 2м під механічною

напругою 0,2 МПа Е=70 сталь 210\10^3 паскаль

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Людмила.

Ответ:Для знаходження абсолютного видовження стального тросу можна скористатись формулою:

ε = σ / E

де ε - абсолютне видовження, σ - механічна напруга, E - модуль Юнга.

Підставляючи дані, отримаємо:

ε = 0.2 МПа / 70 ГПа = 0.000002857

Далі можна знайти абсолютне видовження стального тросу довжиною 2 м:

ΔL = ε * L = 0.000002857 * 2 м = 0.000005714 м

Таким чином, абсолютне видовження стального тросу довжиною 2 м під механічною напругою 0,2 МПа і модулем Юнга 70 ГПа дорівнює 0.000005714 м.

Объяснение: