ПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА на тонкому дроті висить вантаж масою 20 кг. абсолютне видовження при цьому

дорівнює 0,2 мм .яким буде абсолютне видовження , якщо зменшити масу вантажу на 4 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Sarkisyan Razmik.
F1=m1*g=k*x1
F2=m2*g=k*x2
F1/F2=m1/m2=x1/x2
x2=x1*m2/m1=0,2 мм *(20-4)/20 = 0,16 мм - это ответ