опір нагрівального елемента електроплитки 48 ом яка потужність струму споживана плиткою при напрузі

електромережі 220 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимова Екатерина.

Ответ:

P ≈ 1,0083 кВт

Объяснение:

R=48 Ом

U=220 B

P=?

P=U*I=U*U/R=U²/R=220²/48≈ 1008,3 Вт≈ 1,0083 кВт