Розв'язати задачі: 1. Людина, яка стоїть на дробині на висоті 2 м, має потенціальну енергію 1000

Дж. Якою є маса людини? 2. Яку кінетичну енергію має сталева кулька масою 200 г, що рухається зі швидкістю 36 км/год? осталось 10 мин помогите пж!!!!!!! 30 балов даю

Ответы на вопрос

Отвечает Kurbonmamadova Gulya.

Відповідь:

1)a=m*g*h

m=a/g*h

m=1000/10*2=200кг

m=200кг

Пояснення:второе не знаю