Срочно к.р за семестр до 13:15 по Киевскому времени. Даю 40 балов 1.Якою є сила тяги мотоциклу,

якщо він, рухаючись зі швидкістю 70 м/с, розвиває потужність 100 кВт? 2.Камінь масою 9 кг зривається з прямовисної скелі в ущелину, дно якої розташовано на 10 м нижче від точки відриву каменя. Визначте кінетичну енергію каменя в момент, коли він перебуває на висоті 3 м від дна ущелини. Опором повітря знехтуйте. 3. Хлопчик тягне санчата вгору, прикладаючи силу 43 Н. Якою є маса санчат, якщо висота гірки становить 2 м, її довжина 6 м, а ККД похилої площини - 76 %? 4.На кінцях важеля діють сили 40 Н і 240 Н, відстань від точки до меншої сили 6 см. Визначте довжину важеля, якщо важіль перебуває в рівновазі. 5. Плечі важеля дорівнюють 4 та 32 см відповідно. До більшого плеча приклали силу 2 Н. Яка сила діє на менше плече, якщо важіль перебуває в рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Сергей.

Ответ:

Потужність (P) виражається як добуток сили (F) на швидкість (v): P = F * v. Тому, щоб знайти силу тяги (F), ми можемо використати формулу F = P / v. Підставляючи дані, отримуємо F = 100 кВт / 70 м/с = 1.43 кН (кілоньютон).

Кінетична енергія (KE) об'єкта обчислюється за формулою KE = m * g * h, де m - маса об'єкта, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с²), h - висота об'єкта над певним рівнем (в даному випадку - дно ущелини). Підставляючи дані, отримуємо KE = 9 кг * 9.8 м/с² * (10 м - 3 м) = 588 Дж (джоулів).

ККД (коефіцієнт корисної дії) похилої площини виражається як ККД = (робота, зроблена силою) / (робота, зроблена силою тяжіння). Тому, ми можемо записати ККД = F * h / (m * g * l), де F - сила, прикладена хлопчиком, h - висота гірки, m - маса санчат, g - прискорення вільного падіння, l - довжина гірки. Підставляючи дані, отримуємо 0.76 = 43 Н * 2 м / (m * 9.8 м/с² * 6 м). Після розрахунків маса санчат становить m = 3.57 кг (кілограми).

У рівновазі сума моментів сил, діючих на важіль, повинна дорівнювати нулю. Так як ми знаємо, що сила дорівнює 40 Н на відстані 6 см від точки, ми можемо записати рівняння моменту сил: 40 Н * 6 см - F * L = 0, де F - сила, що діє на другий кінець важеля, L - довжина важеля. Підставляючи дані, отримуємо 40 Н * 6 см - 240 Н * L = 0. Розв'язавши це рівняння, отримаємо L = 1.5 м (метри).

У рівновазі сума моментів сил, діючих на важіль, повинна дорівнювати нулю. Ми можемо записати рівняння моменту сил: F1 * L1 - F2 * L2 = 0, де F1 - сила, що діє на більше плече важеля, L1 - довжина більшого плеча, F2 - сила, що діє на менше плече важеля, L2 - довжина меншого плеча. Підставляючи дані, отримуємо 2 Н * 32 см - F2 * 4 см = 0. Розв'язавши це рівняння, отримаємо F2 = 16 Н (ньютонів).

Объяснение

Не хвилюйся в тебе є я)