Камінь масою 6 кг зривається з прямовисної скелі в ущелину, дно якої розташовано на 50 м нижче від

точки відриву каменя. Визначте кінетичну енергію каменя в момент, коли він перебуває на висоті 10 м від дна ущелини. Опором повітря знехтуйте. Вважайте, що g=10 H/кг. Отриманий результат подайте в кілоджоулях

Ответы на вопрос

Отвечает Золотилова Елена.

Ответ:

600 Дж

Объяснение:

Дано:

m=6 кг

h=10 м

-------

Eк -?

Розв'язання:

Еп= m*g*h

Еп= 6*10*10 =600 Дж

Ек=Еп=600 Дж