У кімнаті за температури 18 °С відносна вологість повітря 30 %. Скільки води треба додатково

випаровувати для збільшення вологості до 60 %, якщо об'єм кімнати— 60 м³. СРОЧНО!!!!! 20 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Мария.

W = (W1 * V1 * P2)/(P1 * (V1 - V2))
W1 = V1 * 18 г/м³ * 0.3 = 60 м³ * 18 г/м³ * 0.3 ≈ 324 г
W = (324 г * 60 м³ * 23 мм рт. ст.)/(15 мм рт. ст. * (60 м³ - V2))

V2 = W/12 г/м³ ≈ 27 г

W = (324 г * 60 м³ * 23 мм рт. ст.)/(15 мм рт. ст. * (60 м³ - 27 г/18 г/м³)) ≈ 594 г