2. Установіть відповідність а) Енергія б) Потенціальна енергія в) Кінетична енергія г) Закон

збереження енергії між (2,5 бали) 1. енергія, зумовлена взаємодією тіл або частин тіла 2. енергія нікуди не зникає і нізвідки не виникає, вона лише перетворюється з одногнший, передається від одного тіла до іншого 3. фізична величина, яка характеризує здатність тіла виконувати роботу 4. величина, яка визначається відношенням використаної роботи до витраченого часу 5. енергія, яку має тіло внаслідок свого руху 3. Орел масою 2,5 кг летить зі швидкістю 3 м/с. Знайдіть кінетичну енергію орла. (2 бали) 4. Потенціальна енергія кульки на висоті 150 см дорівнює 6 Дж. Визначте масу кульки? (2 бали) 5. Тіло падає з висоти 5 м. Визначте, чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землі. (4 бали) СТАВЛЮ 45 БАЛЛОВ. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Осадченко Таня.

Ответ:

(2 бали)

1. а) Енергія

2. г) Закон збереження енергії

3. в) Кінетична енергія

4. б) Робота

5. в) Кінетична енергія

3. K = (1/2) x 2,5 кг x (3 м/с)^2 = 11,25 Дж

4. P = mgh, тому m = P/gh = 6 Дж / (0,15 м x 9,81 м/c^2) = 4,07 кг

5. Використовуючи формулу швидкості v = √(2gh), отримуємо v = √(2 x 9,81 м/c^2 x 5 м) = 9,90 м/с.