Чому дорівнює потенціальна енергія пружно деформованого тіла з жорсткістю 4,2 Н/м та видовженням 30

см? ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО (​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкина Марина.

Потенціальна енергія пружно деформованого тіла визначається формулою:

$E_p = \frac{1}{2}kx^2$

де $k$ - жорсткість пружини, а $x$ - її видовження.

Замінюючи в формулі дані з умови, отримаємо:

$E_p = \frac{1}{2} \cdot 4,2, Н/м \cdot (0,3,м)^2 = 0,189, Дж$

Отже, потенціальна енергія пружно деформованого тіла з жорсткістю 4,2 Н/м та видовженням 30 см дорівнює 0,189 Дж.