На тіло масою 0,5 кг, що знаходилось в спокої, протягом 20 с діє сила 0,2 H. Який шлях пройде тіло

за даний час

Ответы на вопрос

Отвечает Шигина Арина.

Застосуємо другий закон Ньютона:

F = ma

де F - сила, що діє на тіло, m - маса тіла, a - прискорення тіла.

Прискорення можна знайти, поділивши силу на масу:

a = F/m = 0,2 Н / 0,5 кг = 0,4 м/c²

Далі використаємо формулу рівномірного прямолінійного руху:

x = v₀t + (at²)/2 = 0 + (0,4 м/c²) * (20 с)²/2 = 80 м

Тому шлях, пройдений тілом, становить 80 м за 20 с.