4. На якій висоті олівець масою 25 г має потенціальну енергію 0,5 Дж? (2 бали)​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

Ответ:

m=25 г. = 0.025 кг

Еп = 0,5  Дж

h = ?

Еп = m*g*h

h= Еп / (g*m) = 0.5 / (10*0.025) = 2 метра

Объяснение: