Cрочно много балов! Який тиск створює оса, якщо жало площею 3*10(в 16 степені) м² вона встромлює

із силою 1*10(в 5 степені) Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Ответ:

Дано:

S=0,3мм²=0,0000003м²

F=0,001Н

-------------------

р-?

Согласно закона Паскаля:

р=F/S=0,001/0,0000003=3333,3Па