Молярна маса золота 197,2·10-³ кг/моль, а валентність 3. обчислити електрохімічний еквівалент

золота. Стала Фарадея рівна 9,65·10⁴ кл/моль. Допоможіть чим поскорше тим ліпше

Ответы на вопрос

Отвечает Азаров Даниил.
Дано:
M=0,1972кг/моль
n=2
F=96600Кл/моль
Найти:
k-?
-------------------
k=(1/F)•(M/m)=(1/96600)•(0,1972•3)=6,8•10^-⁷ кг/Кл
Отвечает Афонченко Антоний.

Ответ:

6,8·10-7 кг/Кл.

Объяснение:

m=197.2*10^-3

n=3

k-?

k=1/F*M/n=1/9,65·10⁴*197.2*10^-3/3=6.8*10^-7