При нікелюванні деталі, площа якої дорівнює 0,0587м² на ній за 89 хв відкладається шар нікелю

завтовшки 30мкм. Густина нікелю дорівнює 8900кг/м³, його молярна маса - 58,7 г/моль, валентність - 2. за якої сили струму відбувається електроліз? Стала Фарадея дорівнює 9,65 · 10⁴ кг/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Вероника.

Ответ:

Объяснение:

S = 0,0587м²

t =  89 хв = 5340c

h = 30мкм = 30*10^-6 м

p =  8900кг/м³

μ = 58,7 г/моль = 0,0587 кг/моль

n =  2

F =  9,65 · 10⁴ кг/моль.

I=?

k= μ / (F*n)

V= S*h

m= V*p = S*h*p

I = m / (t*k) = S*h*p*F*n / (t*μ) =

= 0,0587*(30*10^-6)*8900*(9,65*10^4)*2 / (5340*0,0587) =

= 9,65  Ампер