Нагрітий камінь масою 2,5 кг. охолоджуючись у волі на 20°С, передає їй 42 кДж енергії. Чому

дорівнює питома теплоємність каменю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Двоскина Катя.

Ответ: 840Дж/кг°С

Объяснение:

Дано:

m=2,5кг

Δt=20°C

Q=42кДж=42000Дж

---------------

с-?

Q=c*m*Δt

c=Q/(m*Δt)=42000/(2,5*20)=840Дж/кг°С