Визначте максимальну індукцію магнітного поля, якщо на кожний сантиметр провідника, сила струму в

якому дорівнює 0,5 А, це поле діє із силою 0,25 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Панфёрова Анастасия.

Ответ:

50 Тл

Объяснение:

L=0.01 м   I=0.5 A    F=0.25 H    α=90°   B=?

===

F=I*B*L*sinα   (sin90=1)

B=F/(I*L)=0.25/(0.5*0.01)=50 Тл

==============================