ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Знайти силу взаємодії двох точкових зарядів у вакуумі, які перебувають на

відстані 90 см один від одного, якщо на відстані 30 см вони взаємодіють із силою 0,9 Н. ДАМ 50 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Елфимчев Артур.

Ответ: 0,1Н

Объяснение:

Дано:

r1=30cм=0,3м

F1=0,9Н

r2=90см=0,9м

------------------

F2-?

F=k*|q1|*|q2|/r², где:

k-коэффициент пропорциональности;

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами

F1=F=k*|q1|*|q2|/r1²

F2=k*|q1|*|q2|/r2²

F1/F2=F=k*|q1|*|q2|/r1²/F/(k*|q1|*|q2|/r2²)=r2²/r1²

F1/F2=r2²/r1²

F2=F1*r1²/r2²=0,9*0,3²/0,9²=0,1Н