Знайдіть значення двох точкових зарядів рівних за величиною які взаємодіють із силою 0,9 Н , якщо і

перебувають у вакуумі на відстані 30см один від одного"

Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Борислав.
F = kq²/r² 
q² = Fr²/k = 0.9*0.09/9e09 = 9e-12 Кл²
q = 3e-06 Кл = 3 мкКл