СРОЧНО РЕШИТЕ ПОЖФАЛУЙСТА Дві однакові провідні заряджені кульки торокнулися одна одної й відразу

ж розійшлися. Обчисліть заряд кожної кульки після дотику якщо перед дотиком заряд першої кульки дорівнював + 2·10⁻⁹ Кл, а заряд другої кульки становив -4·10⁻⁹ Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Григоряк Антон.

Ответ:

Дано:

q₁=-8*10⁻¹²Кл

q₂=16*10⁻¹²Кл

Найти:

q=?

Решение:

q₁+q₂=2q

q=(q₁+q₂)²

q=(-8×10⁻¹²Кл+16×10⁻¹²Кл)²=4÷10⁻¹²Кл

Объяснение:

Вот:)