Дві однаково провідні заряджені кульки торкнулися одна одної й розійшлись. Обчисліть заряд кожної

кульки після дотику, якщо перед дотиком заряд першої кульки дорівнював -4*10^-9 Кл, а заряд другої кульки становив 8*10^-9 Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Полина.

Ответ: 2•10^-9Кл

Объяснение:

Дано:

q1=-4•10^-9 Кл

q2=8•10^-9 Кл

---------------------

q-?

После соприкосновения заряды шариков будут равны:

q=(q1+q2)/2=(8•10^-9-4•10^-9)/2=2•10^-9Кл