9. Дві однакові провідні заряджені кульки торкнулися одна одної й відразу ж розійшлися. Обчисліть

заряд кожної кульки після дотику, якщо перед дотиком заряд першої кульки дорівнював -4 * 10 ^ - 9 Kл , а заряд другої становив 8 * 10 ^ - 9 Kл . Даю 100 балов!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Байгалиев Мейіржан.

Ответ: 2*10⁻⁹Кл

Объяснение:

Дано:

q1=-4*10⁻⁹Кл

q2=8*10⁻⁹Кл

------------------

q-?

Соглосно закона сохранения зарядов, заряд каждого шарика после соприкосновения равен:

q=(q1+q2)/2=(-4*10⁻⁹+8*10⁻⁹)/2=2*10⁻⁹Кл