6. Два точкові тіла на відстані 3 дм відштовхуються зі силою 4 мн. Який знак і яке числове

значення заряду першого тіла, якщо заряд другого тіла дорівнює +2 мкКл? БУДЬ ЛАСКА ШВИДШЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Yermakov Artemik.

Это или нет

знак у заряда будет минус (так как заряды притягиваются).

F = k(q1*q2)/r²;

Fr² = k*q1*q2;

q2 = Fr²/kq1 = (10^-3 H*0,3²)/9*10^9*10^-8. = 9*10^-5/90 = 0,1*10^-5 = 1*10^-6 Кл = 1 мкКл - ответ .