Під час світіння лампи розжарювання через неї проходить електричний заряд 15,5Кл. Визнач роботу,

яку виконує електричне поле під час проходження струму, якщо вона ввімкнута в мережу 220B. Відповідь заокругли до цілого числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Данил.

Ответ:

A=VIt ; I=p/t → A=Vp=220 B × 15,5Кл = 3 410 Дж