Обчисліть роботу, яка здійснюється при проходженні 5 Кл електрики через прилад, що перебуває під

напругою 12 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Екатерина.

Ответ:

ВНІЗУ карона

Объяснение:

q=15 Кл

U=12 B

______

A=?

U=A/q => A=U*q

A=12*15=180 Дж