Визначте прискорення вiльного падіння на Меркурії, маса якого становить 3.36 * 10^23 кг, a радіус

- 2440 км. (просто не розумію як тут виконали це завдання інші можливо можна якось простіше) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Алина.

Ответ: 3,76м/с²

Объяснение:

Дано:

m=3,36*10²³кг

R=2440км=2420*10³м

G=6,67*10⁻¹¹Н*м²/кг²

-----------------------

g-?

g=G*m/R², где:

G-гравитационная постоянная;

m-масса Меркурия;

R-радиус Меркурия

g=6,67*10⁻¹¹*3,36*10²³/(2440*10³)²=3,76м/с²