Помогите физика 1. На опору якої площі треба поставити тіло масою 500г, щоб створити тиск 250 Па?

2.Тиск гусеничного трактора на грунт становить 65кПа. З якою силою трактор тисне на грунт, якщо площа, на яку спираються його гусениці, становлять 1,8м 2 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Стунтерский Коля.

Ответ:

Тиск визначається за формулою: P = F / A, де P - тиск, F - сила, яка діє на площину, A - площа. Тоді сила, яка діє на тіло масою 500 г і створює тиск 250 Па, буде дорівнювати F = P * A = 250 Па * (0.001 м)² = 0.25 Н. Тому на опору потрібно поставити тіло, масою 500 г, з силою 0.25 Н.

Сила визначається за формулою: F = P * A, де P - тиск, A - площа. Тоді сила, з якою гусеничний трактор тисне на грунт, буде дорівнювати F = 65 кПа * 1.8 м² = 117 кН.

Объяснение:

я так сказал