ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ ВСІ БАЛИИИ!!! Визначити напругу при послідовному з'єднанні 2 лампочок опором 4 Ом

кожна та конденсатора, Ємність якого 500 мкФ. Частота струму 100 Гц, ефективна сила струму 2 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Ванек.

Ответ:

17.2 B

Объяснение:

R₁=R₂=4 Oм

C=500 мкФ=5*10⁻⁴ Ф

f=100 Гц

I= 2 A                          

U ?  U=I*Z

Xc=1/(2π*f*C)=1/(2π*100*5*10⁻⁴)=3,2 Oм

Z=√(4R²+Xc²)=√(4*4²+3,2²)=8.6 Oм

U=2*8.6=17.2 B