ДАЮ 100 БАЛЛОВ Скільки молекул газу міститься в кімнаті об’ємом 150 м3 за тиску 1 атм і

температури 27 °С?

Ответы на вопрос

Отвечает Калимуллин Камиль.

Ответ:

PV = uRT

u = PV/(RT) = 150000*2/(8.31*(273+27)) = 120 моль

множим на число авогадро 6*10^23 и получаем 7.2*10^25

Объяснение:

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

дано:

V=150м³

Р=1атм=1•10⁵Па

t=27°C=273к+27=300к

знайти:N

розв'язання

P=nkT

n=N/V

k=1,38•10^-23 Дж/к

P=N/V •kT тоді з цієї формули

N=PV/kT

N=1•10⁵•150/1,38•10^-23•300=0,36•10²⁸=3,6•10²⁷

відповідь 3,6•10²⁷

^ - це піднесення до степеня