З якою силою відштовхуються два точкові заряди 2*10-⁹ Кл та 6*10-⁹ Кл, що знаходяться на відстані

10 см один від одного у вакуумі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Александра.

Ответ:

Ответ 1 579:72888 тогда ррарвбм

Отвечает Хомяк Миша.

F=kq₁q₂/r²

F=9*10⁹*2*10⁻⁹*6*10⁻⁹/0,1²=10 800*10⁻⁹=10,8*10⁻⁶ (H)