Як довго треба проводети електролиз щоб отримати 0.5г хрому Якщо сила струму доривнюе 2А а

електрохимичний еквювалент хрому 0.18*10^-6 кг/кл нада росписать как задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Відповідь:

1.39 * 10^6 с

Пояснення:

Для визначення часу, необхідного для отримання 0.5 г хрому при силі струму 2 А, спочатку необхідно визначити кількість заряду, що пройде через електролізер.

Маса хрому, який буде виділено під час електролізу, може бути визначена за допомогою формули:

m = Z * Eeq

де m - маса металу, який виділяється під час електролізу;

Z - кількість заряду, що проходить через електролізер;

Eeq - електрохімічний еквівалент металу.

Значення електрохімічного еквівалента хрому, яке дано в завданні, становить 0,18*10^-6 кг/кл.

Тоді кількість заряду можна обчислити наступним чином:

Z = m / Eeq = 0.5 г / 0.18*10^-6 кг/кл = 2.78 * 10^6 кл

Кількість часу, необхідного для проходження цієї кількості заряду, може бути обчислена за допомогою закону Фарадея:

Q = I * t

де Q - кількість заряду, що проходить через електролізер;

I - сила струму;

t - час, в який цей заряд проходить через електролізер.

Тоді необхідний час може бути обчислений як:

t = Z / I = (2.78 * 10^6 кл) / (2 А) = 1.39 * 10^6 с

Отже, для отримання 0.5 г хрому при силі струму 2 А необхідно провести електроліз протягом 1.39 * 10^6 с (або близько 16 діб).