Допоможіть будь ласка з задачею Відстань між гребнями хвилі у морі 4м. При зустрічному, відносно

хвилі, русі катера хвилі за 1с б'ють в його корму 4 рази, при попутному 2 рази. Знайти υ хвилі і υ катера.

Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Екатерина.

λ=4 м   v1=4 Гц   v2=2 Гц   u1=? (катер)  u2=? (волна)

===

u1+u2=λ*v1

u1-u2=λ*v2

2*u1=λ*(v1+v2)

u1=λ*(v1+v2)/2=4*(4+2)/2=12 м/с

u2=λ*v1-u1=4*4-12=4 м/с

==================================