Яка кiлькiсть речовини алюмінію має таку ж кiлькiсть атомів, як і 13 г цинку? (2 бали)​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрюк Алена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Zn) = 13 г

n(Zn) = n(Al)

Найти: n(Al) – ?

Обчислимо кількість речовини Zn:

М(Zn) = 65 г/моль

n(Zn) = m(Zn)/М(Zn) = 13/65 = 0,2 моль

n(Al) = n(Zn) = 0,2 моль