Жорсткість пружини становить 20 Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини, щоб розтягнути її на

0,1 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Войткевич Таня.

Ответ:

2 Н

Объяснение:

k=20 Н/м    x=0.1 м   F=?

F=k*x=20*0.1=2 H