ПОЖАЛУЙСТА ОБЬЯСНИТЕ!!! СПАМ БАН!! Жорсткість пружини становить 30 Н/м. Яку силу потрібно

прикласти до пружини, щоб розтягнути її з 14 до 17 см? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фрейдина Марина.

Відповідь:

Дано:

k=30H/м

Δx=0,2м

Найти:

F-?

Решение:

F=Δx*k=0,2*30=6H

Ответ: 6H

Пояснення: