3.1. Який тиск на ґрунт здiйснює мармурова колона об'ємом 6 м3, якщо площа її опори становить 2 м²

Густина мармуру дорівнює 2 700 КГ M допоможіть будласка срочно!!! дякую ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гизатуллина Диана.

Ответ:

Объяснение:

V = 6 м^3

S =  2 м^2

p =  2 700 кг/м^3

P = ?

m = p*V

P = F/S = m*g / S = p*V*g / S = 2700*6*10 / 2 = 81 кило Паскаль