Помогитеее прошууу Схил довжиною 200м лижник пройшов за 30с рухаючись із прискоренням 0,3 м/с^2 .

Яка швидкість лижника на початку і в кінці схилу?

Ответы на вопрос

Отвечает Добролежа Алексей.

Ответ:

швидкість лижника на початку схилу дорівнює 9 м/с
швидкість на кінці схилу дорівнює 13,5 м/с.

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі ми можемо використовувати формулу для рівноприскореного руху:

S = ut + (1/2)at^2

де S - пройдений шлях, u - початкова швидкість, t - час руху, a - прискорення.

На початку руху швидкість лижника була рівна нулю, тому можемо використати цю формулу для визначення швидкості на кінці схилу:

S = ut + (1/2)at^2

S = 200 м

u = 0 м/с (початкова швидкість)

t = 30 с

a = 0,3 м/с^2

Підставляючи значення, отримуємо:

200 м = 0 м/с × 30 с + (1/2) × 0,3 м/с^2 × (30 с)^2

200 м = 135 м

Отже, пройдений шлях на схилі дорівнює 200 м, а швидкість на кінці схилу дорівнює 13,5 м/с.

Тепер можна використати формулу для рівноприскореного руху, щоб визначити швидкість лижника на початку схилу. Формула має вигляд:

v = u + at

де v - швидкість на кінці руху, u - початкова швидкість, t - час руху, a - прискорення.

v = u + at

v = 0 м/с + 0,3 м/с^2 × 30 с

v = 9 м/с

Отже, швидкість лижника на початку схилу дорівнює 9 м/с.

Отвечает Галаджун Надя.

Ответ: 2,17м/с; 11,17м/с

Объяснение:

Дано:

S=200м

t=30c

a=0,3м/с²

--------------

Vo-?; V-?

Путь лыжника находим по формуле:

S=Vo*t+at²/2, где:

Vo-начальная скорость;

а-ускорение;

t-время движения.

Подставим числовые значения:

30*Vo+0,3*30²/2=200

30Vo=65

Vo=2,17м/с

V=Vo+at=2,17+0,3*30=11,17м/с