За рівнянням руху визначити початкову координату тіла та проекції початкової швидкості та

прискорення x=-2t+2t²​

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынбаев Азамат.

Для визначення початкової координати тіла можна скористатися фактом, що коли час (t) дорівнює нулю, то координата (x) також дорівнює нулю. Таким чином, початкова координата тіла x0 = 0.

За формулою для швидкості:

v = dx/dt,

де x - координата, t - час,

проекції початкової швидкості можна знайти похідну від x за часом:

v = dx/dt = -2 + 4t.

Тоді проекція початкової швидкості при t=0 буде:

v0 = -2 + 4(0) = -2.

Отже, початкова швидкість має проекцію v0 = -2.

За формулою для прискорення:

a = dv/dt = d²x/dt²,

де v - швидкість, t - час,

можна знайти прискорення як другу похідну від x за часом:

a = d²x/dt² = 4.

Отже, проекція початкового прискорення дорівнює a0 = 4