1) Яку роботу виконує електричний двигун за 30с. якщо при напрузі 110: сила струму в двигуні

дорівнює 0,1​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванюгина Анастасия.

Для визначення роботи, яку виконує електричний двигун за 30 секунд, потрібно знати значення сили струму та напруги. У даному випадку, сила струму в двигуні дорівнює 0,1 А (ампер), а напруга становить 110 В (вольт).

Робота (W) може бути обчислена за допомогою формули:

W = P * t

де P - потужність, яка визначається як добуток сили струму (I) і напруги (V), тобто P = I * V, а t - час в секундах.

Замінюючи відповідні значення, отримаємо:

W = (0,1 А) * (110 В) * (30 с) = 330 Дж (джоулів).

Таким чином, електричний двигун виконує роботу у 330 джоулів за 30 секунд при заданій силі струму 0,1 А та напрузі 110 В.