На цоколі ел лампочки написано «3,5В, 0,7А». Обчислить опір нитці розжарювання лампы.


Ответы на вопрос

Отвечает Абдрашитов Данил.

Дано: U=3,5 B; l=0,7 A; R - ?

Закон Ома. I=U/R; R=U/l=3,5/0,7=

35/7=5 Ом.

Это ответ.