На резистор опором R подано напругу, яка змінюється за законом U = U(t), де всі величини

представлені в одиницях СІ. Знайдіть діюче значення напруги і сили струму, потужність струму та кількість теплоти, яка виділиться на резисторі за час t. R = 1,5 Ом, U(t) = 300sin200πt, t = 0,5 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Кристина.

Ответ:

302,5кДж

Объяснение:

U=Um√2=220/√2=155,6B

R=155,6/0,4=389A

P=U*I=155,6*389=60,5kBt

Q=P*r=60500*5=302,5кДж

В:302,5кДж