Який запас міцності тросів, на котрих підвішена кабіна ліфта, якщо загальний переріз тросів 200

мм², а маса кабіни з пасажирами 500 кг? Границя міцності сталі, з якої виготовлені троси, 450 H/MM²

Ответы на вопрос

Отвечает Логачева Полина.

Ответ:

Объяснение:

S = 200 мм² = 0,0002 м²

m =  500 кг

σ=  450 H/м²

N = ?

Максимальная сила воздействия которую может выдержать данный трос до разрыва

F = σ / S = 450/ 0,0002 = 2250000 Н

запас прочности

N = F / m*g = 2250000 / (500*10) = 450 Раз.