ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! Визначте площу поперечного перерізу дроту, який має опір0,54 Ом,

довжину200м, виготовлений з міді (питомий опір-0,017 Ом*мм2/м)

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Анита.

Ответ:

Для визначення площі поперечного перерізу дроту використаємо формулу для опору провідника:

R = ρ * L / A,

де R - опір провідника, ρ - питомий опір матеріалу, L - довжина провідника, A - площа поперечного перерізу провідника.

Перетворимо формулу для A:

A = ρ * L / R

Підставимо відомі значення:

A = 0,017 Ом*мм²/м * 200 м / 0,54 Ом = 6,296 мм²

Отже, площа поперечного перерізу дроту дорівнює 6,296 мм².

Объяснение:

Обяснение не обязательно писать .