Срочно нужно!!!! Через який час від початку гальмування зупиниться автомобіль, що рухався зі

швидкістю 10 м/с, якщо коефіцієнт тертя 0,5?

Ответы на вопрос

Отвечает Курьянова Софья.

Ответ:

d = (v^2) / (2μg)

де d - відстань гальмування, v - початкова швидкість, μ - коефіцієнт тертя, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с²).

Підставляючи відповідні значення, маємо:

d = (10^2) / (20.59.8) ≈ 10.2 м

Тепер, щоб відповісти на запитання про час зупинення, можна скористатися простою формулою для швидкості:

v = a*t

де v - швидкість, a - прискорення, t - час.

У нашому випадку, прискорення - це коефіцієнт тертя помножений на прискорення вільного падіння:

a = μg ≈ 0.5*9.8 ≈ 4.9 м/с²

Підставляючи відповідні значення, маємо:

0 = 10 - 4.9*t

t ≈ 2.04 с

Объяснение: