1. Обчисліть вагу бруска з дерева об'ємом 2,5 м.куб. Густина дерева 700 кг/м.куб. (g рахуйте рівним

10 Н/кг). ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чуферидзе Алёна.

Вага бруска може бути обчислена як добуток його маси на значення прискорення вільного падіння g:

W = m * g

Масу можна обчислити, використовуючи формулу:

m = ρ * V

де ρ - густина дерева, V - об'єм бруска.

Отже, підставляючи дані, отримаємо:

m = 700 кг/м³ * 2,5 м³ = 1750 кг

W = 1750 кг * 10 Н/кг = 17500 Н або 17,5 кН

Отже, вага бруска з дерева об'ємом 2,5 м.куб. становить 17,5 кН.