Скільки електронів бракує на позитивно зарядженій гільзі, якщо її заряд дорівнює 16-10-9кл? A Б

1,6·10 10 В 3,9-10 10 Г 1,0-10

Ответы на вопрос

Отвечает Глуховцова Сашка.

Ответ.

Дано:

q=16*10^-9 Кл.

Зайти N.

N=q/e, де е-табличне значення заряду електрона; е=1,6*10^-19 Кл. Тоді: N=16*10^-9/1,6*10^-19=10*10^10.

Объяснение: