Допоможіть будь ласка!!!!! Силою 20 Н було виконано роботу 500 дж за 10 с з переміщення зі сталою

швідкістю тіла. Який шлях пройшло тіло та з якою швідкістю воно рухалося? Без спама!!

Ответы на вопрос

Отвечает Комсулева Лена.

Ответ:

s = 25м

v = 10м/с

Объяснение:

A = Fs

s = A/F

s = 500 / 20 = 25 (м)

v = s / t

v = 25 / 10 = 2,5(м / с)