Силою 25 H було виконано роботу 625 Дж з переміщення зі сталою швидкістю тіла Який шлях пройшло

тіло ? Будь ласка допоможіть срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Елизавета.

F = 25 H;

A = 625 Дж;

S - ?

A = F * S;

S = A / F = 625 / 25 = 25 м

Отвечает Герасименко Катя.

Ответ: 25 м

Объяснение: A=Fs.     s=A/F=625/25=25 (м)