Ракета під час старту на шляху 152 м, набула швидкість 128 м/с. Яка вага космонавта масою 63 кг , в

цій ракеті? Відповідь подати в ньютонах цілим числом.

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Диана.

Ответ:

3969 H

Объяснение:

S=152 м;

V=128 м/с;

m=63 кг;

P   ?    P=m(a+g); a=V/t; S=V*t/2=152; t=2*S/V=2*152/128=2,4 c; a=128/2,4=

53 м/c²; P=63*(53+10)=3969 H