Електрохімічний еквівалент нікелю k=0,3 мг/Кл. За який час на електроді електролітичнох ванни

виділиться маса нікелю m=6,48 г, якщо сила струму I=2A ? Відповідь запишіть у годинах.

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорчук Никита.

Ответ:

3 години

Объяснение:

m = k * Q

Звідси вираз для заряду:

Q = m / k

Q = 6.48 г / 0.3 мг/Кл = 21 600 Кл

t = Q / l

t = 21 600 Кл / 2 А = 10 800 с = 3 години