Знайдіть імпульс вантажного автомобіля масою 8 т, що рухається зі швидкістю 81 км/год. ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Катерина.

Необхідно перевести швидкість з км/год до м/с
1 км/год = 1000 м/3600 с = 1/3.6 м/с
v = 81 км/год = (81/3.6) м/с ≈ 22.5 м/с
Тоді імпульс автомобіля:

p = mv = 8 т * 1000 кг/т * 22.5 м/с ≈ 1 800 000 кг м/с

0 1